2023 жылғы 24 қарашада теміржол – экономикалық пәндер ПЦК онкүндігінің жабылуы өтті.

Онкүндіктің екі аптасында түрлі іс-шаралар өткізілді, атап айтқанда ашық сабақтар, сыныптан тыс іс-шаралар, экскурсиялар, пікірталастар, тренингтер, конкурстар.

Жабылу кезінде “Оқытушы – студенттердің көзімен” үздік бейнеролигі үшін конкурста жүлделі орындарға ие болған студенттер марапатталды, 1 орын алған 1ОПУ-51Б тобы ерекшеленді.

Теміржол-экономикалық пәндер ПЦК онкүндігі аясында “Үздік волонтер-кәсіптік бағдар беруші” атты байқау өткізілді, онда байқау студенттері Смотров Даниил 2опу-50б тобы, Шаер Алина 2ТОиСТ-8Б тобы, Ожан Нұралы 2ОПУ-49кБ тобы, Капсамун Маргарита 1М-30Б тобы өз мамандықтары бойынша ең үздік болып шықты.

Сондай-ақ, 3ОПУ-48Б тобының студенттеріне Лебединский Данил, Кунц Элла, Кәрімжанов Әлішер, Булка Виктория “WorldSkills” іріктеу турынан өткені туралы сертификаттар берілді.

Ал 3А-48кБ тобының студенті Әмірбек Бекзат “Ең үздік СОБ электрмеханигі” шеберлік сыныбында өзінің болашақ мамандығының үздік маманы атанды.

1А-50кб тобының студенттері өз өнерлерің би және әңмен көрсетті.

Орын алған барлық топтар тек мадақтамалармен ғана емес, тәтті сыйлықтармен де марапатталды.