Жақында колледж қабырғасында дәстүрлі студенттік дебют өтті. Іс-шараның тақырыбы – «Қазақ хандығы».

Байқауға техникалық және механикалық-технологиялық бөлімінің 1 курс студенттері қатысты.

Байқау үш номинация бойынша өтті: «Үздік хореографиялық қойылым», «Үздік вокалдық қойылым» және жеңімпаздарға арналған «Студенттік дебют-2023» байқау кубогы.

Барлық студенттер өз өнерлерін шығармашылықпен, әдеттен тыс түрде көрсетті.

Нәтижесінде қазылар алқасы: «Үздік хореографиялық қойылым» техникалық бөлімінің студенттері, механикалық-технологиялық бөлімінің 1 курс студенті Какимова Наргүл – «Үздік вокалдық қойылым» анықталды.

«Студенттік дебют 2023» кубогы – механикалық-технологиялық бөлімінің студенттері алды.

Шығармашылық балалар 5000 теңгенің сыйлық сертификаттарымен марапатталды. Олардың иелері Айдана Қаппазанова, Кәкім Наргүл, Қапсамун Маргарита болды.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз! Жарайсың!