2024 жылдың 20 наурызында «Білім сапасын арттыру – мектеп оқушыларының функционалдық сауаттылығын қалыптастыру мен дамытудың ең маңызды шарты» Даулетбаев Тобыл Еслямғалиұлы атындағы мұғалімдердің ХІ ашық облыстық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Конференция жыл сайын «Қостанай қаласы білім бөлімінің физика-математика лицейі» КММ базасында өткізіледі. 2014 жылдан бастап физика-математика ғылымдарының кандидаты, Қостанай мемлекеттік педагогикалық институтының профессоры Дәулетбаев Тобыл Еслямғалиұлының есімі берілген.

Конференцияның мақсаты – мұғалімдердің озық педагогикалық тәжірибесін анықтау, жинақтау және тарату. Конференция заманауи мұғалімнің жалпы, коммуникативті және зерттеушілік мәдениетінің деңгейін көтеруге көмектеседі.

Сондай-ақ облыс мектептерінің білім беру кеңістігін біртұтас білім беру кеңістігіне біріктіру үшін жағдай жасау мақсатында.

«Орыс тілі мен әдебиеті» секциясының оқытушыларымен педагогикалық әдістер мен әдістемелердің көрсетілді, секцияның модераторы – «Білім беру менеджменті» біліктілігі бар педагогика ғылымдарының магистрі, жалпы білім беретін пәндер оқытушысы, педагог Татьяна Владимировна Данченко болды-«ҚИНЭУ кәсіпкерлік колледжі» жеке мекемесінің ғылыми қызметкері және Дегтярева Людмила Григорьевна – орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі, педагог-зерттеуші, ФМЛ.

Секция барысында заманауи білім берудің өзекті мәселелерін шешу жолдары айқындалды. Секция соңында Т.В.Данченко қатысушы мұғалімдерге сертификаттарын табыс етті.