Колледжде «ХХІ ғасыр білімі: заманауи педагог көзқарасы» атты дәстүрлі педагогикалық оқулар өтті.

Педагогикалық оқулардың мақсаты – практикалық тәжірибе алмасуға жағдай жасау және кәсіби құзыреттілігін арттыру.

Педагогикалық оқуларды колледж әдіскері Жолдыбаева Сауле Батырхаировна ашып, «Сурет» мотивациялық жағдаятын ұсынса, колледж әдіскері Лаззат Қалижановна Мамитанова «Орыс тілі сабағында бағалаудың ерекшеліктері» тәжірибесін жалпылаумен сөз сөйледі, жалпы білім беретін пәндер оқытушысы, оқытушы-зерттеуші, педагогика ғылымдарының магистрі – Татьяна Владимировна Данченко «Білім алушылардың шығармашылық қабілеттерін қалыптастырудағы құзыреттілік тәсілі», жалпы білім беретін пәндер оқытушысы Тавтыбаева Алия Аблаевна, гуманитарлық ғылымдар магистрі «Критериалды бағалау – оқу процесінің маңызды факторы» тақырыптарында шеберлік сыныбын өткізді.

Рефлексия барысында әріптестер « Қызықты ақпарат пен шеберлік сабағы үшін рахмет», «Мен оны міндетті түрде қолданамын», «Пайдалы ақпарат, қызықты топтық тапсырмалар», «Шеберлік сабағы үшін рахмет! Барлығына амандық тілеймін!» секілді пікірлерін білдірді.