Колледж оқытушылары Қостанай автомобиль көлігі колледжінің базасында өткен «Техникалық және кәсіптік білім берудің жаңа мүмкіндіктері мен заманауи тенденциялары» халықаралық педагогикалық оқуларына қатысты.

Педагогикалық оқулардың мақсаты – педагогикалық ұжымның біліктілігін, олардың кәсіби құзыреттілігін арттыру, педагогикалық тәжірибені жалпылау және тарату үшін жағдай жасау
.
Педагогикалық оқулар келесі форматта өтті: блиц-доклад, PechaKucha, постер презентациясы, мастер-класс, TED үлгісіндегі презентация.

Шеберлік сыныбында жалпы білім беретін пәндер мұғалімі Данченко Татьяна Владимировна 1 орын, блиц-репортаж секциясында арнайы пән оқытушысы Жаксалыкова Күнсұлу Салыковна 1 орын, жалпы білім беретін пән мұғалімі Мамитанова Лаззат Калижановна 2 орынға ие болды.

Оқытушылар Жанузакова Айгерім Нұржанқызы, Құмарбекова Дамира Даниярқызы, Жаксалыкова Күнсұлу Салыковна, Тавтыбаева Әлия Абылайқызы, Солонская Богдана Валерьевна, Смагулов Бегайдар Зарлыханұлы, Сармурзина Аида Нұрбекқызы, Мамитанова Лаззат Калижановна, Боқаева Ғалия Қанатовна, Бектасова Алтынай Арғынгелдіқызы, Байжанова Гүлнар Қаппасовна, Алқамбай Индира Есенқұлқызы, Алимова Жанна Қуанышевна қатысу сертификаттарымен марапатталды.

Құттықтаймыз әріптестер! ЖАҢА ЖЕҢІСТЕР МЕН ТАБЫСТАР ТІЛЕЙМІЗ!!!