Колледж студенттері Қазақстан ғылым қызметкерлерінің күніне арналған «БІЛІМ, ҒЫЛЫМ, ӨНДІРІС: ТАБЫС КІЛТІ» тақырыбындағы халықаралық студенттік ғылыми-тәжірибелік конференцияға сәтті қатысты.
Ғылыми-тәжірибелік конференцияның мақсаты – колледж және техникум студенттерінің ғылыми-зерттеу қызметінің шығармашылық бастамаларын жаңарту.
Конференцияның ұйымдастырушылары – Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Әдістемелік орталығы» КММ және «Қостанай автомобиль көлігі колледжі» мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Конференция аясында 7 секция жұмыс істеді. Оқушыларымыз 5 секция бойынша қатысты.
Жүлдегерлер мен жеңімпаздар Платонова Виктория – жетекші Данченко Т.В., Бондарь Эльза – жетекшілер Мамитанова Л.К., Тшанов Ж.М., Айдарбек Арыстан – жетекші Бокаева Г.К., Бортасова Аяжан– жетекшісі Бектасова А.А.,. Алмағамбетов Жаслан – жетекшісі Тавтыбаева А.А. – 2 орын, 3 орын – Әмірбек Бекзат- жетекшісі Жанузакова А.Н., Бирюкова Анастасия «Ғылыми жаңалық» номинациясы ,Кимлач Алина – жетекшісі Солонская Б.В., Есімбек Бекзат – жетекші Смагулов Б.З – қатысу сертификаттарымен марапатталды.
Барлық жеңімпаздарды жеңістерімен құттықтаймыз.