2024 жылдың 26-29 ақпан аралығында «ҚИЭУ Кәсіпкерлік колледжі» жеке мекемесінде «Облыстық психологиялық қолдау және қосымша білім беру орталығы» КММ қызметі туралы «Қиын болса хабарлас» ақпараттық-түсіндіру акциясы өткізілді. және сенім телефонының жұмысы туралы.

Акцияның мақсаты: кәмелетке толмағандар мен олардың ата-аналарын облыстық психологиялық қолдау орталығы туралы ақпараттандыру, оқушыларға психологиялық көмек көрсету, кәмелетке толмағандардың, ата-аналар мен мұғалімдердің психологиялық сауаттылығын арттыру.

Іс-шара барысында педагог-психолог Ж.Қ.Алимова әр 1-2 курс студенттеріне парақшалар мен визиткаларды таратты, сонымен қатар ата-аналарға What Sapp чаттар мен парақшалар және «КИНЭУ кәсіпкерлік колледжі» ММ оқытушыларына визиткалар табысталды.